تور دبی

لیست بهترین هتل های 5 ستاره دبی - تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی

تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی

مجری بهترین تورهای دبی

لیست بهترین هتل های 5 ستاره دبی

بهترین هتل های 5 ستاره دبی 

Five 5  Star hotels Dubai


هتل های پنج  ستاره دبی را به حق باید جزو بهترین و مجللترین هتل ها نه تنها در خاورمیانه بلکه در کل دنیا دانست . هتل های 5 ستاره دبی با امکانات و تجهیزات فوق العاده خود سالانه پذیرای توریستها و گردشگران از سراسر دنیا حتی اروپا و آمریکا به شکل تور دبی باشند . رزرو هتل های 5 ستاره دبی مورد توجه گردشگران ایرانی تور دبی نیز میباشد . 


هتل های پنج ستاره دبی بیشتر بر مبنای درجه لوکس بودن و موقعیت جقرافیایی خوب دسته بندی می شود،هتل های قدیمی تر عمدتا ارزانتر و هتل های جوانتر عمدتا لوکس و بسیار مجلل هستند و هر هتلی که ساخته می شود از نظر مجهز شدن به تجهیزات و طراحی لوکس با یکدیگر رقابت می کنند و از یکدیگر سبقت می گیرند.


هتلهای 5 ستاره دبی عمدتا در مرکزشهر دبی و در منطقه رقه و میدان ماهی و میدان ساعت متمرکز وهتل های لوکس و مدرن عموما در امتداد بزگراه شیخ زاید و هتل های لوکس پنج ستاره مدینه الجمیرا و هتل های 5ستاره نو ساز و لوکس جزیره مصنوعی پالم مستقر می باشند.


هتل های پنج ستاره پالم و هتل های پنج ستاره جمیرا جزء بهترین و گرانترین و لوکسترین هتل های دبی محسوب می شوند. در دبی قیمت هتل های پنج ستاره معمولی و قدیمی از شبی یکصد درهم شروع و در هتل های لوکس و سوئیتهای مجلل این هتل ها به شبی بیست هزار درهم ختم می شود. و تور دبی را برای همه و باهر بودجه ای قابل استفاده می نماید.


با ما تماس گرفته و بدون پرداخت هیچ هزینه ای از ما مشاوره بخواهید گروه سعادت سیر گیتی با کادری مجرب امکان رزرو هر هتل که مد نظر شماست در هر منطقه از دبی را برای شما فراهم میآورد 777 447 88 دفتر تهران

لیست بهترین هتل های 5 ستاره دبی  
هتل الغریر بای ریحان روتانا
هتل آتلانتیس
هتل برج العرب
هتل جمیرابیچ
هتل زعبیل سرای
هتل امارات تاور
هتل کرون پلازا
هتل هیلتون جمیرا
هتل فیر مونت
هتل القصر
هتل گرند حیات
هتل هبتور گرند
هتل حیات ریجنسی
هتل مینا سلام
هتل جبل علی
هتل اینتر کنتینانتال
هتل آرمانی
هتل دی آدرس
هتل کمپیسکی
هتل تاج پالاس
هتل ریکسوس

همکاران ما در تلاشند هتل های دبی را با توجه به در خواست شما مبنی براینکه هتل شما به مراکز خرید دبی یا به مراکز تفریحی دبی یا دیدنی های دبی و همچنین به سفارت آمریکا در دبی نزدیک باشد به شما ارائه دهند. رضایت شما افتخار ماست

سعادت سیر گیتی مجری مستقیم تور دبی

تاریخ ارسال: شنبه 1 آذر 1393 ساعت 18:17 | نویسنده: رامش | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.