تور دبی

آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی - تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی
X
تبلیغات
زولا

تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی

مجری بهترین تورهای دبی

آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی

بهترین رستوران های دبی در تور دبی

Best Restaurants in Dubai

آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبیدر تور دبی که شرکت کرده اید بسیاری از مواقع که حسابی تمام مراکز تفریحی دبی و همچنین مراکز خرید دبی را با آن وسعتشان گشت زده اید. به شدت احساس گرسنگی می کنید . اینجاست که پیدا کردن یک رستوران خوب که با انگیزه آمدن شما به تور دبی جور در بیاید مهم است . چرا که حالا نوبت به خوردن بهترین و لذیذترین غذاهای جهان رسیده است. پس بهترین رستوران های دبی را در زیر به خاطر داشته باشید :رستوران  ژاپنی زوما Zuma
مردم زیبا غذای زیبا را می پسندند. این رستوران میعادگاهی ست برای کسانی که به خود و غذایی که می خورند احترام می گذارند.
نام Zuma در بین 100 رستوران برتر جهان در سال 2012 نیز به چشم می خورد.
این رستوران در طبقه پایینی خود غذاهای فوق العاده ژاپنی را در بشقاب های کوچک عجیب و غریب سرو می کند و در طبقه بالایی انواع نوشیدنی های خنک به میهمانان عرضه می شود
قیمت غذا در این رستوران نیز از 1000 درهم برای دو نفر شروع می شود.


آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی


رستوران ژاپنی اکو Okku
در شهری که پر است از انواع برند ها و سرآشپزهای بین المللی، رستوران Okku همچنان یکی از خاص ترین آنهاست. موسسین این رستوران، Markus Thesleff و Ramzy Abdul Majeed ریسک بزرگی کردند و تصمیم گرفتند در این مکان بسیار گرم غذاهایی مانند سوشی و دیگر غذاهای ژاپنی را در بشقاب هایی فوق العاده سرو کنند و در این راه موفق بودند.
قیمت ها در این رستوران از 700 درهم برای دو نفر شروع می شود.


آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی

تور دبیرستوران  بریتانیایی Rhodes Mezzanine
سرآشپز بریتانیایی این رستوران، Gray Rhodes به قدری به دبی علاقه پیدا کرد که در اقدامی ناگهانی وسایل خود را جمع کرد و برای همیشه به این شهر نقل مکان کرد. بعد از این اتفاق، شما تقریبا همیشه می توانید او را در رستورانش، Rhodes Mezzanine ببینید. در این رستوران، که یکی از مجهزترین آشپزخانه های شهر دبی را دارا می باشد، غذاهای کلاسیک بریتانیایی با رنگ و طعم فرانسوی آماده می شوند.
قیمت غذاها در این رستوران از 800 درهم برای دو نفر شروع می شود. تور دبی


آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی

تور دبیرستوران فرانسوی La Petite Maison
یکی از پرطرفدارترین غذاهایی دبی، غذاهایی است که رستوران La Petite Maison در سبک فرانسوی سرو می کند. دفترچه رزرو این رستوران همیشه پر است.
آشپزخانه رستوران غذاهایی شامل نخودفرنگی، گوجه و ریحان، صدف و کیک پنیر خود را با استفاده از مواد تازه فصلی تهیه می کند که بسیار مورد توجه اند. قیمت های این رستوران از 1000 درهم برای دو نفر شروع می شود.


آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی

تور دبیرستوران ترکیبی Table 9, By Nick and Scott
کمتر کسی فکر می کرد که مهاجرت گوردون رمزی (Gordon Ramsay) تاثیری در شهرت رستوران های دبی داشته باشد. چندین آشپز از قبیل Scott Price و Nick Alvis برای کمک به سرآشپز مشهور، Verre، به دبی نقل مکان کردند. بعد از افزوده شدن گوردون به این گروه کس دیگری به آنها اضافه نشد.
آنها سبک غذایی اروپایی خود را در قالب Table 9 به میهمانان شهر عرضه کردند. منوی این رستوران یکی از خلاقانه ترین و بدیع ترین منوهایی ست که در دبی به چشم می خورد.
قیمت غذاها در این رستوران از 900 درهم برای دو نفر شروع می شود.


آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی

تور دبی


رستوران  فرانسوی Reflets Par Pierre Gagnaire
اگر فرض کنیم که یک خط نازک مرز بین دیوانگی و نبوغ باشد، بی شک Pierre Gagnaire، سرآشپز این رستوران، بر روی آن راه می رود. فرش کاملا قرمز این رستوران و لوسترهای نامتعارف آن، شما را برای صرف یک غذای بدیع فرانسوی آماده می کند.
قیمت های این رستوران از 1000 درهم برای دو نفر شروع می شود.


آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبی

تور دبی


رستوران ایتالیایی Roberto’s

روبرتو رِلا رستوران خود را در قلب مراکز تجاری بین المللی دبی تاسیس کرد. وی امروزه به یکی از بزرگترین نام ها در صنعت آشپزی تبدیل شده است. وی قبل از تاسیس این رستوران آشپز رستورانی به نام BiCE بود، جاییکه یکی از بهترین غذاهای ایتالیایی شهر در آن سرو می شد.
با تکیه بر موفقیتش در رستوران BiCE ، اینکه روبرتو در رستوران جدیدش که به نام خودش نیز راه انداز کرده، موفق خواهد بود، پیش بینی سختی نیست.
قیمت ها در این رستوران از 600 درهم آغاز می شوند.


آشنایی با بهترین رستوران های دبی در تور دبیتور دبی


هتل های دبی


 قبل از انتخاب تور دبی حتما با افراد با تجربه مشاوره بگیرید کارکنان مجرب ما آماده پاسخگویی به سواللات شما در زمینه رزرو هتل های دبی , مراکز خرید دبی , عجیب ترین ها در تور دبی , نمایشگاهای دبی و ... میباشند . تماس با شما مشاوره رایگان از ما.

تاریخ ارسال: جمعه 16 آبان 1393 ساعت 08:54 | نویسنده: رامش | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.