تور دبی

اقامت در هتل المحا دبی - تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی

تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی

مجری بهترین تورهای دبی

اقامت در هتل المحا دبی

هتل المحا دبی


در بسیاری از کشورها و شهرهایی که صنعت گردشگری در آن رونق دارد. شاهد آن هستیم که برخی از سازه های جدید به سبک و سیاق قدیم و سنتی ساخته می شوند و یا با طبیعت آن منطقه همخوانی پیدا می کنند تا مسافران در حالی که خدمات هتل های مدرن را دریافت می کنند. حال و هوای بومی آن منطقه را نیز کاملا در طی اقامتشان احساس کنند.


کسانی که با تور دبی مسافرت می کنند حتما می توانند نمونه ای از اینگونه هتل ها را در دبی ببینند.


اقامت در هتل المحا دبیهتل المحا دبی هتلی است که به جای اینکه در داخل شهر باشد در دل کویر جای گرفته است تا میهمانانش حال و هوای کویر را از نزدیک درک کنند. که این امر برای توریست های اروپایی که هیچ قرابتی با کویر ندارند بسیار هیجان انگیز و خوشایند است.


این هتل زیبا  به طرفداران طبیعت و به خصوص کویر توصیه  میشود المحا در واقع کاروان‌ سرایی مجهز است که در دل کویر ساخته شده و اطرافش را تا چشم کار می‌کند تپه‌های شنی و نخل فرا گرفته است .


اتفاقاً این تبدیل شده به مشخصه و نقطه‌ی قوت هتل. سکوت و آرامش کویر، امکان دیدن گله‌های بزهای وحشی ِ صحرایی، ماشین سواری در صحرا و شتر سواری از امکانات ویژه‌ی هتل المحا هستند.


در هتل المحا 37 سوییت بسیار معروف به نام  بِدویین(Bedouin) وجود دارند که هر کدام از آن‌ها مشخصه‌ی خود را دارا هستند و از لحاظ نوع و شکل مبلمان و وسایل و طراحی و رنگ دیوار و اثاث با هم متفاوتند.


این یعنی برای هر سلیقه ای که توریست های  دبی داشته باشند سوییت دلخواهش را پیدا خواهد کرد.

تاریخ ارسال: جمعه 4 مهر 1393 ساعت 08:49 | نویسنده: رامش | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.