تور دبی

خانه اپرا دبی - جاذبه های گردشگری دبی - تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی
X
تبلیغات
زولا

تور دبی - تور امارات متحده عربی -تور ارزان قیمت دبی

مجری بهترین تورهای دبی

خانه اپرا دبی - جاذبه های گردشگری دبی

خانه اپرا دبی


Opera House Dubai


وقتی که با تور دبی همسفر می شوی باید برای لحظه لحظه وقتت برنامه ریزی داشته باشی چون آنقدر مکان های دیدنی دبی جذاب و خارق العاده هستند که نباید بگذاری هیچ کدام آنها از تیررس چشمان شما دور بمانند.

یکی از برترین جاذبه های گردشگری دبی خانه اپرا دبی است . این ساختمان که در 70 هزار متر مکعب ساخته می شود شامل دو شکل هندسی با رنگ و شکل و ساختار همگونی هستند که به زیبایی معماری کلاسیک را با هنر آمیخته اند.خانه اپرا یک سازه غیر معمول و خاص برای هدفی خاص طراحی گردیده است

خانه اپرا دبی - جاذبه های گردشگری دبی
نمای بیرونی خانه اپرا دبی دارای معماری مدرن است و محیطی آرامش بخش را در داخل ایجاد کرده است. دو قله ساختمان خانه اپرا و سالن تئاتر مجموعه را تشکیل می دهند. از این قله ها ساختمان با نرمی خاصی به سمت پایین سوق پیدا می کند تا نهایتا به زمین برسد.

ساختمان سه ورودی اصلی که با ایجاد دالبرهایی در این شکل هندسی ایجاد شده اند. خانه اپرای دبی شامل خانه اپرا، سالن تئاتر، گالری هنری، مدرسه هنرهای نمایشی و یک هتل زیبا و رویایی شش ستاره است.


خانه اپرا دبی - جاذبه های گردشگری دبی

خانه اپرای دبی بسیار زیباست و از دیدنی های دبی است که از ساحلهای شنی و امواج اقیانوس این منطقه برگرفته شده است آرامش اقیانوس را به ذهن می آورد و هماهنگی فوق العاده ای با طبیعت منطقه ایجاد کرده است.

 

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 3 مهر 1393 ساعت 08:56 | نویسنده: رامش | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.